رضا شهرآینی

مهارت:
مدیر مالی
سابقه کاری:
بیش از 10 سال
تلفن:
66962127 - 021
فاکس:
66962127 - 021

اطلاعات شخصی

مارک شرکت سئوفای را تاسیس کرد و طی یک دهه، در برخی از رقابتی ترین صنایع آنلاین، کارهای جستجو را برای مشتریان مختلف از مارک های بین المللی به کسب و کارهای کوچک و متوسط توسعه داده است. علامت به کمک مشتریان سئوفای در جلوگیری از رقابت کمک می کند با تحقیق و نظارت بر آخرین پیشرفت های جستجو و پیش بینی تغییرات به الگوریتم های در حال رشد الگوریتم های موتورهای جستجو. او همچنین ساخت نرم افزار نوآورانه جستجوگر را طراحی و مدیریت کرد. از زمان راه اندازی، عنکبوت جستجوگرها خود را به عنوان پیشگام فنی نرم افزار حسابرسی سئوفای در صنعت معرفی کرده است.

مارک به رسمیت شناختن “تمرین کننده با استعداد و الهام بخش که انقلابی در صنعت جستجو در ایران” در جوایز جستجو در بریتانیا بود. زمانی که یک ژاکت نباشد او دوست دارد با دوستان و همسایگان وقت بگذارد، سفر و گپ زدن در مورد فوتبال را به همه کسانی که مراقبت کنند – که هیچ کس در سئوفای نیست.

مهارت ها

سئو و بهینه سازی وب سایت
70%
بازایابی دیجیتالی
93%
طراحی وب سایت
53%

تجربیات

  • اگر گوگل نمیتواند سایتتان را خالی کند، قصد ندارد رتبهبندی کند – اما این به معنای اجتناب از جاوااسکریپت نیست.
  • برای کسب و کارهایی که به صورت آنلاین به فروش می رسند و لیست محصولات خود را در نتایج جستجو بهبود می بخشند.
  • اگر شما در یک وب سایت جدید سرمایه گذاری می کنید، حصول اطمینان از آن است که موفقیت در نتایج جستجو نیز ساخته شده است.

اطلاعات فنی

علامت به کمک مشتریان سئوفای در جلوگیری از رقابت کمک می کند با تحقیق و نظارت بر آخرین پیشرفت های جستجو و پیش بینی تغییرات به الگوریتم های در حال رشد الگوریتم های موتورهای جستجو. او همچنین ساخت نرم افزار نوآورانه جستجوگر را طراحی و مدیریت کرد. از زمان راه اندازی، عنکبوت جستجوگرها خود را به عنوان پیشگام فنی نرم افزار حسابرسی سئوفای در صنعت معرفی کرده است.

مارک به رسمیت شناختن “تمرین کننده با استعداد و الهام بخش که انقلابی در صنعت جستجو در انگلستان” در جوایز جستجو در بریتانیا بود. زمانی که یک ژاکت نباشد او دوست دارد با دوستان و همسایگان وقت بگذارد، سفر و گپ زدن در مورد فوتبال را به همه کسانی که مراقبت کنند – که هیچ کس در سئوفای نیست.

تماس با من