سئو چیست

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو به زبان ساده یعنی کاری کنیم تا موتور جستجو (مثل گوگل) به ازای یک سری واژه ها و عبارات که مختص بیزینس ماست وب سایت ما رو در اولین نتایج جستجوی خودش نشان بدهد. به این ترتیب کسانی که در گوگل واژه ها و عبارات مرتبط با بیزنس ما رو جستجو کنند، وب سایتمان خواهند دید.
یک روش دیگر این است که ما به ازای کلماتی که مدنظر داریم به گوگل مبلغی پرداخت کنیم تا زمانی که کاربر این کلمات را سرچ کرد سایت ما نمایش داده شود و زمانی که کاربر روی لینک سایت ما کلیک کند؛ این مبلغ از حساب ما کم خواهد شد. به این روش تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادورس گفته می شود (AD)

اهمیت سئو در بیزینس

امروزه میلیون ها کاربر برای رفع نیازهای خودشون، پیدا کردن جواب سوالات و حل مشکلات به موتورهای جستجو مراجعه میکنند. بنابراین روشن است که اگر صاحب وب سایت، فروشگاه، وبلاگ یا بیزینسی هستین سئو و افزایش بازدید سایت شما می تواند باعث رشد و رسیدن به اهداف کسب و کارتان شود.
برخلاف گذشته که صاحبان مشاغل در جستجوی مشتری های خود بودند با سئو وب سایت، مشتری های بیزینس شما خودشان به سمت شما خواهند آمد.

سئو تیم رهناک

بهینه سازی خارج سایت Off Page

۱٫ ایجاد بک لینک های با کیفیت و هدفمند
۲٫
ریپورتاژ آگهی در برترین سایت های کشور
۳٫
تبلیغات بنری در سایت های مرتبط با بیزینس
۴٫
وبلاگ نویسی هدفمند
۵٫
بک لینک سازی در سوشال مدیا

بهینه سازی داخلی سایت Off Page

۱٫ساخت نقشه هدفمند جهت لینک های داخلی سایت
۲٫
بهینه سازی محتوا از طریق تگ گذاری
۳٫
انتخاب کلمات کلیدی هوشمندانه واستفاده متناسب از متاتگ ها
۴٫
تولید محتوای سئو محور با اهداف مورد نظر بیزینس

تکنیکال

۱٫بهینه سازی سرعت سایت
۲٫
بهینه سازی کدها و تگ های html 
۳٫
بررسی سلامت کلی سایت شامل: resirects ، sitemaps ، robots و سایر موارد مشابه
۴٫
بهینه سازی یا پیاده سازی نسخه موبایل سایت

سئو سایت  =  افزایش فروش

وقتی برای وب سایت خودمون مطلبی منتشر میکنیم چند نکته رو باید در نظر داشته باشیم:

اول اینکه در مطلبمون، کلمات کلیدی مرتبط با بیزینس گنجانده شده باشد تا در نتایج موتور جستجو بهتر دیده شویم. (پس لازمه ی آن، این هست که کلمات کلیدی مرتبط با بیزینس خودمون رو دقیق بشناسیم) پس مطمئن شویم در عناوین مقالات و زیر عنوان ها از کلمات کلیدی مرتبط به خوبی استفاده کردیم. از یک ساختار درختی برای درج کلمات کلیدی استفاده کنید و به ترتیب کلمات مهمتر را در عناوین اصلی تر و کلمات کم اهمیت تر را در متن مقالات خود درج کنید.
مطلب دوم اینکه متن تولید شده باید کاربر رو درگیر کنه و همه سوالاتش رو پاسخ بده، همچنین از تصاویر جذاب و مرتبط با متن استفاده بشه تا طولانی شدن مطلب کاربر رو خسته نکنه. این کار دو مزیت دارد. اول آنکه گوگل محتوا صفحات شما را بهتر درک می کند. دوم آنکه در جستجوی تصاویر گوگل عکس صفحات رتبه ای اخذ خواهند کرد.

ویژگی های تیم سئو

تحلیل و بررسی رقبا

انتخاب کلمات کلیدی مناسب و مرتبط

تاکید بر روی تولید محتوای مناسب و مفید

انجام توصیه های گوگل و فعالیت سئو سفید

پیاده سازی تکنیک های مختلف و بررسی نتایج

بروز بودن و تطابق با روش های روز و الگوریتم های جدید گوگل